Jagodowy Guzik

pasmanteria - pracownia rękodzieła

BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Płatność jest ostatnim etapem procesu zakupu. Nigdy nie powinno być przeszkodą. Nasz sklep zwraca szczególną uwagę na ten punkt, ponieważ dokonywanie płatności w bezpiecznym środowisku jest główną troską osób fizycznych. Wraz ze wzrostem handlu elektronicznego, a ostatnio ewolucją e-commerce, konieczne jest wybranie rozwiązania płatniczego zoptymalizowanego dla smartfonów i tabletów. Równie ważne jest wybranie rozwiązania, które oferuje konkretny wybór kart kredytowych, które są najbardziej popularne na rynkach docelowych kupców. Bierzemy Visa i MasterCard, ponieważ są one powszechnie używane przez cyberprzestępców.

METODY PŁATNOŚCI

Kupuj szybko i wygodnie z PayU

​​​​​​​

Karty płatnicze Płatność w internecie odbywa się tą samą kartą, co w zwykłym sklepie. Obsługujemy karty debetowe i kredytowe, krajowe i zagraniczne.
 

​​​​​​​

Przelew elektroniczny Wybierasz bank, w którym masz konto, a następnie w serwisie bankowości internetowej dokonujesz zapłaty. Dane w formularzu wypełniane są automatycznie.

​​​​​​​

Przelew tradycyjny Otrzymujesz przelew w formie blankietu, który możesz zrealizować bezpośrednio ze swojej bankowości elektronicznej lub wydrukować i opłacić w dowolnej placówce stacjonarnej.